Кошик
329 відгуків
+380 (66) 358-10-98
+380 (67) 377-62-68
інтернет-магазин Ribasso

Про нас

Інтернет-магазин RIBASSO, це компанія, яка активно розвивається і розширюється день у день. Ми не забуваємо про те, що найвищий рівень обслуговування - показник того, що ми працюємо дійсно якісно. Тому на нас можна покластися.

 Більше 20 000 найменувань товарів на трьох складах України (Київ, Харків і Одеса).

У чому плюс? Ви замовляєте, ми - доставляємо. Без затримок. Точно за часом. Ми пропонуємо проводити оплату за товар при отриманні, після огляду. Таким чином ми вас страхуємо від непорозумінь.

Проста і зручна система замовлення товару. Ми знаємо, як важлива проста система реєстрації та оформлення замовлення, тому робимо все для того, щоб оформити замовлення було зручно (і швидко!).

Сповіщуємо про стан замовлення. Для тих, хто завжди хоче бути в курсі: ви самі можете контролювати своє замовлення, отримуючи статус про його формування за допомогою повідомлень.

 Кожен день ми обробляємо більше 100 замовлень. Ми звикли працювати з великими обсягами замовлень, тому вам не варто турбуватися про те, що ваше замовлення буде опрацьовано невчасно. Програма спеціальних цін для клієнтів нашого інтернет-магазину.

Кваліфікований і досвідчений персонал. В штаті компании працює більш як 30 осіб. Персонал ribasso.com.ua - згуртована команда однодумців, яка працює в одному напрямку для досягнення спільної мети. Працівники регулярно проходять навчання.

Нашим Клієнтам гарантується ввічліве и уважне ставлення, висока якість обслуговування, абсолютна чесність при підборі товарів, які повністю відповідають запитам наших покупців.

 

Інформація про компанію

Назва:
Ribasso
Тип компанії:
Торгова компанія

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner